Youtube


  Krasniqi

  HD
  2:32
  автор | дата 06.05.2018
  • 22734
  • 184
  • 12
  Проголосовало пользователей: 196
  Тэги: #Krasniqi, #Lule, #N'Ball
  Lyrics - Alush Krasniqi Mix Master - Rnk Studio Music - Rnk Studio Video - Aurel Toma & Antonioli Francesco
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.06.2014
  Luan Krasniqi had his enemy almost in the sports bag then he makes his head cover on and close his eyes and since he need to drive to the brain doctor!
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2013
  Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494 Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ https://www.facebook.com/fenixtirane.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.05.2018
  Ndalohet rreptësisht ri-ngarkimi apo çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.05.2018
  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2017
  Gazetar: Butrint Pasjaqa Kamerman: Ideal Muhaxhiri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.04.2016
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.05.2018
  My cover of "Call out my name" from the Weeknd. Everything was shot in One Take. What do you think? directed/shot/edited by: RICHARD BECK Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2018
  Ne studio: Ramadan Krasniqi - Dani Ermali & Erblini Valbona.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Muzika & Teksti: Valon Biba Orkestrimi: Eroll Dogani Produced by: EmraCom.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.02.2016
  Ndalohet rreptësisht ri-ngarkimi apo çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.05.2018
  Booking : +383 45 394 000 Music: Ardian Kastrati Lyrics: Edi Krasniqi Video: Mproduction Follow us: EDI - RIFADIJA: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2017
  Kumrije Mustafa ft. Besim Krasniqi - Nusja e Sotit | Gmusic Abonohu ne kanal: http://smarturl.it/GMusicAbonohu Producent Ekzekutiv: Gertit GmbH Teksti ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.11.2015
  Luan Krasniqi - Danny Williams - Charity Fight 2015, Kampf + Interview.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  Music & Ork: XHENI Lyrics: Arsim Bunjaku Video: EMF Creative Grimi dhe floket: Salloni Klea, Prizren Garderoba: Diba Celina, Prizren Publisher: Prominent ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.02.2013
  http://www.facebook.com/produksionimelosi Gezuar Me Yjet e Dukagjinit https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2016
  Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Moderator: Naim Abazi Te drejtat per YouTube i mbron OnAirFM: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2016
  Producent - Bujar Avdimetaj - DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/VzEe_ https://www.facebook.com/eurolindinfm COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.02.2018
  Sehen Sie hier den Boxkampf im Supermittelgewicht zwischen Robin Krasniqi und Bartlomiej Grafka in voller Länge. https://facebook.com/mdrsport.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.06.2015
  Halit Gashi kushtuar komandant Muj Krasniqit-Kapuqi Video dhe foto ,Nehat Duraku .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2017
  Na ndiqni ne: Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.04.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA n'Kosovë Show - Hoxhë Shefqet Krasniqi (Pjesa e pare)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.03.2014
  Robin Haxhi Krasniqi against Emmanuel Danso KO Round.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.02.2018
  Copyright: Digitalb,SuperSport Albania Haxhi Robin Krasniqi vs Bartlomiej Grafka (3 February, 2018)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.12.2016
  Parodi Programi Festiv Viti Ri 2017 RTV21 Produced by: Polifonia AV Teksti, muzika dhe orkestrimi: Naim Krasniqi Kendojne: Rovena Stefa Vjollca Luka Gjyle ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.07.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.02.2013
  http://www.facebook.com/produksionimelosi https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.05.2009
  Salih & Ali - Krasniqi " Po Perzihet Prizreni " ( Namë i Madhë ne Perzeren ) " Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878 - 1881 "
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.09.2016
  Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic DEBAT - SHEFQET KRASNIQI 23.03.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи