Youtube  Personat

  HD
  4:41
  автор | дата 11.12.2018
  • 619
  • 6
  • 5
  Проголосовало пользователей: 11
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT 19:20: Prej 8 orësh vijon rezistenca e studenteve. Ata kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave nga kryeministri Rama, ndërsa ky i fundit vijon t'i ftojë përmes rrjeteve sociale në dialog. Por studentët nuk pranojnë negociata kërkojnë vetëm vendimmarrje. Studenti: Do të qëndrojmë gjithë natën përpara kryeministrisë "Protesta nuk do ta ndalet. Do të qëndrojmë gjithë natën këtu. Nësër presim që studentët, gjimnazistët të vijnë këtu. Është e kot të shkojmë në një institucion që drejtohet nga kryeministri", tha një student për Ora News. 19:20 -Studentët tek Ministria e Arsimit thonë se nesër do bllokojnë rrugët. Studentët që po qëndrojnë në Ministrinë e Arsimit nuk kanë marrë ende një vendim se cfarë do të bëhet me vijimin e protestës. Disa prej tyre menojnë se zgjidhja e problemit duhet të vijë nga aty ku nisi, në ministri. "Nësër do të bllokohen të gjitha rrugët kryesore", tha një studente. Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/studentet-pushtojne-sot-tiranen-afat-qeverise-ne-oren-1600-plotesimin-e-kerkesave
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Pershendetje shqipe, net ket video i prezantoj disa persona shum me fat, shikim te kendshem.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.11.2018
  Ju lutemi na ndiqni në kanalin tonë në Youtube News.AL. Bëni SUBSCIBE! Dhe klikoni këtu .Bëni Video share në profilet tuaja në rrjetet e tjera sociale.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2018
  Qeveria do t'i japë të drejtë administratës tatimore që të kontrollojë personat të cilët bëjnë shmangie të të ardhurave që marrin nga paga. Në ligjin për procedurat ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Jo vetëm falsifikimi i dokumenteve të udhëtimit si karta identitetit, pasaporta apo vizat ishin pjesë e punës së grupit kriminal që trafikonte shqiptarë drejt Amerikës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.12.2018
  Copyrighted by News24 Albania Studentët e Akademisë së Arteve kanë sjellë pajisjet për foninë për studentët që janë në protestë. Ndërkohë që studentët kanë ...
  • СКАЧАТЬ
  Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Për te qenë në cdo kohë të informuar ...
  • СКАЧАТЬ
  24 VJECARJA QE DHURON DASHURI PER PERSONAT ME SINDROMIN DOWN 01.04.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.06.2018
  Kthehen në burg dy personat e akuzuar për vrasjen e Marvi Mihalit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.10.2016
  Gazetar: Artan Telaku Kamera: Sokol Ajeti Montazhi: Arianit Halili.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.04.2015
  TIRANE - Policia e Tiranës ka publikuar listën e personave më të kërkuar në kryeqytet dhe që paraqesin një rrezikshmëri të lartë për shoqërinë dhe rendin.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.04.2014
  I Derguari i Allahut (sal-lAllahu 'alejhi ue sel-lem) ka thene : "Shtate persona do te hyjne nen hijen e Allahut te Madheruar ate Dite kur nuk do te kete hije tjeter ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.11.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një ditë pasi shpalli 8 personat më të kërkuar për qarkun e Vlorës, policia e shtetit ka bërë publikë emrat e 16 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Gjendemi: Facebook: https://www.facebook.com/VIPZonaOfficial.al Instagram: https://www.instagram.com/vipzona.al/ ~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.12.2018
  Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.08.2012
  Top 10 personat me te pasur ne bote.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.11.2018
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Pas Vlorës dhe Fierit, policia e shtetit publikoi edhe emrat e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2018
  Report TV zbulon emrat e 12 personave të shpallur në kërkim si pjesë e skemës për falsifikimin e dokumenteve dhe që kishin krijuar një grup kriminal. Përveç ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.11.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Policia e Shtetit ka publikuar listën me 8 personat në kërkim me rrezikshmëri shumë të lartë në qarkun Vlorë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.08.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Moskonsumimi i alkoolit është po aq i dëshmshëm për organizmin sa edhe konsumi i tepërt i tij. Ky është ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.10.2017
  Klan Plus ndërton grafikisht skemën se si u ekzekutuan dy të rinjtë në qytetin e Lushnjes, pasditen e 11 tetorit. Siç duket nga grafika, autorët që udhëtonin nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.08.2018
  Në Ditën Ndërkombëtare për Personat e Pagjetur, në Prishtinë është organizuar një marsh sensibilizues nga Komisioni Qeveritar për Persona të Zhdukur.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.07.2017
  Na vizito në http://www.tijemusliman.com LIKE http://www.facebook.com/tijemusliman dhe SUBSCRIBE http://www.youtube.com/tijemusliman Shkarkoje ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Personat me probleme me shikimin kërkuan më shumë të drejta në Ditën Ndërkombëtare të Shkopit të Bardhë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.10.2018
  KUKËS-Dalin para gjykatës së Shkallës së Parë pesë personat e arrestuar për laboratorin e heroinës që u zbulua dhe u sekuestrua në fshatin Brenog para tre ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.11.2018
  Në një lidhje direkte me emisionin “Open” në Top Channel, gazetarja e Top Channel, Anila Hoxha raportoi nga Gjirokastra se çfarë po ndodh pas ceremonisë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.09.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gazetari dhe redaktori i lajmeve në Ora News, Trazhgim Sokolaj tha se në qytetin e Shkodrës ndodhin ngjarje ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.11.2018
  VLORË- Një peshkarexhë është mbytur në Vlorë në orët e para të mëngjesit të sotëm pak milje larg ishullit të Sazanit. Sipas burimeve për Report Tv, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.11.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.11.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Policia e Shtetit ka publikuar listën e personave më të kërkuar në qarkun e Dibrës. Pesë personat e parë në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.08.2018
  Udhëzime të thjeshtuara për cilindo që dëshiron të aplikojë për marrjen e nënshtetësisë greke.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Chaouch Tayssir Chaouch Tayssir
   • Кирилл Филипов Кирилл Филипов
   • Павел Ковалев Павел Ковалев
    Омск
   • Валентин Бондаренко Валентин Бондаренко
    Николаев
   • Ваня Петров Ваня Петров
   • Олеся Мелая Олеся Мелая
    Тбилиси