Youtube  Dramatizimi lulja e kujtimit | kinematografia shqiptare

  1:20:26
  автор | дата 31.05.2018
  • 1136
  • 4
  • 0
  Проголосовало пользователей: 4
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber DAILYMOTION: http://www.dailymotion.com/kinematografiashqiptare VIMEO: https://vimeo.com/manage/videos VEOH: http://www.veoh.com/myprofile/videos FACEBOOK: https://www.facebook.com/ksh.faqjazyrtare/ FILMA SHQIPTARE; TEATER; DOKUMENTARE; VIZATIMORE; MUZIKE - FESTIVALE NE RTSH – ANKETA MUZIKORE; PRODHIM I KINOSTUDIOS “SHQIPERIA E RE” DHE “RTSH” TELEVIZIONI PUBLIK SHQIPTAR CDO GJE NGA ARTI SKENIK; PROFILE ARTISTESH TE NDRYSHEM SI DHE NJE VEND I VECANTE NGA KINEMAJA BOTERORE (FILMA KLASIKE ITALIANE DHE FRANCEZ) ____________________ NDALOHET PERDORIMI I KESAJ VIDEO NE KANALET E TJERA TE YOUTUBE. ABUZUESI DO TE BEHET REPORT DHE MASA E MARRE DO TE JETE DERI ATY NE MBYLLJEN PERFUNDIMISHT TE LLOGARISE ME YOUTUBE. JU LUTEM MERRINI SERIOZISHT LAJMERIMET TONA . FALEMINDERIT!!!
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Prokop Mima "Artist i merituar" ne rolin e Dom Markut tek drama "Cuca e maleve " te Loni Papes. (1920 – 1986) Prokop Mima "Artist i Merituar" lindi në Durrës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.06.2018
  TEATRI "BYLIS" - FIER "Nje budalla e gjysem" SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2018
  TEATRI NE RADIO "Prijesja e komiteve" - Interpretojne aktoret e Teatrit Popullor. SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.02.2018
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/vizionplustelevizion https://twitter.com/VizionPlusTV Një 42 vjeçare që i ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2017
  "Buka &Hleb" Drama e Ekrem Kryeziut 1973.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2018
  Kombi Yne - Muaji i Letërsisë - 13 Tetori Ditëlindja e Migjenit e Dritëro Agollit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.10.2017
  Opera "Peshkatarët e Perlave" 2017, nata e dytë Armando Likaj në përgatitjet e fundit përpara shfaqjes. Ai do të interpretojë në rolin e Zurgas.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.10.2015
  RADIO ZANI I KOMUNITETI SHQIPTAR TE DETROITI SHBA 1986 MARTIN CAMAJ.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.09.2015
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  MINUTA GAZMORE Shkeputur nga koncerti i madh i nderrimit te viteve `80-`90. _ SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.05.2018
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.10.2015
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Pas marrëveshjes që u arrit të dielën në Bruksel, qeveria shqiptare ka ngritur grupin e punës që do të meret me ...
  • СКАЧАТЬ
  TEATRI NE MIKROFON! "Fundi i nje komedie" nga Fadil Kraja. Regjisor: Vladimir Balla Interpretojne aktoret e teatrit "Petro Marko" - Vlore Agim Shuke; Fadil ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.09.2017
  Prej vitesh sezone artistike, drama shqipe në raport me atë të huaj, gjithnjë ka qenë në një raport të zhdrejtë. As festivalet, netët apo laboratorët e dramës shqipe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.04.2018
  Teatri "Petro Marko" - Vlore Teater; Teater i vjeter; Teater Klasike Teatri Popullor; Teatri Kombetar Aktore te Teatrit Kombetar; Teatri ne Ekran _.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.10.2015
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2018
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.05.2018
  SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw?view_as=subscriber ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2019
  LINE MUSIC-Koncerti per femije me Moton”TE GJITH JEMI NJE” (Ferizaj,2018) Line Music on Instagram:https://www.instagram.com/line__music/ Line Music on ...
  • СКАЧАТЬ
  Nje prej komedive me te bukura te Shekspirit “nata e 12-te” vjen ne Teatrin e Metropolit premiere duke meshuar fort elementit shqiptar pasi edhe ngjarjet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2018
  BEHUNI EDHE JU MIQ TE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" SUBSCRIBE KETU: YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRY... DAILYMOTION: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2016
  RADIO SKENA E VOGEL TE LINDET NJE NJERI I RI DRAMATIZIM SIPAS VEPRES SE MIGJENIT AKTORET SAFETE RUGOVA ,DIBRAN TAHIRI ,ÇUN LAJQI ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.06.2018
  Teatri iFierit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  SHENIM: 29 TETOR, DATA E FILLIMIT TE ZHVARRIMIT NE ROMAN, MUND TE LIDHET ME FILLIMIN E SULMIT ITALIAN KUNDER GREQISE, ME DATE 28 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.07.2017
  Created by VideoShow:http://videoshowapp.com/free.
  • СКАЧАТЬ
  Nje pjese nga drama "Putargat e thata" ne interpretim te aktorit te madh Bep Shiroka (A.M) dhe Paskualina Gruda. Teatri "Migjeni " - Shkoder _ SUBSCRIBE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2018
  TEATRI PARTIZAN Kinostudio "Shqiperia e Re" - 1981 RegjiSor: Qerim Mata Skenari: Gjergj Vlashi Operatori: Jovan Kondakci Formuluese Muzike: Mira ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.07.2018
  Pershendetje! JU ftoje te me ndiqni duke bere subscribe ne kanalin tim ku do te gjeni lajme, dhe materiale te ndryshme. Ju faleminderit. LIKE&SUBSCRIBE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.05.2018
  BEHUNI EDHE JU MIQ TE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE" SUBSCRIBE!!! YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCDRYQ5xCyGkfELm3mX8Rhtw; ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  1902 - 1980 Video simbolike ne kujtim te aktorit Mihal Stefa, mjeshter ne interpretimin e karaktereve. Lexoje profilin e plote ketu: ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи