Youtube  Fsk e të gjithëve 26.04.2018 klan kosova

  HD
  0:2
  автор | дата 26.04.2018
  • 646
  • 4
  • 2
  Проголосовало пользователей: 6
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.06.2017
  ALBANIAN MILITARY POWER|2018| ALBANIAN ARMED FORCES READY IN EVERY CASE| 2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.05.2017
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.01.2014
  Albanian Special Forces - Army Day of Albania.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2017
  Në vijim të vizitës shtetërore në Kosovë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u takua me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe me Kryeparlamentarin, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.06.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Video nga portali arbresh.info.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.12.2018
  Procesi i zgjatur për marrjen e vendimit për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri përfundon nesër. Kuvendi i Kosovës pritet të mbajë seancë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.03.2018
  Shërbimi Zjarrfikës i Tiranës ka tashmë bazë të re materiale, si uniforma, fikëse zjarri dhe mjete ndihmëse, për të lehtësuar punën për menaxhimin e situatave ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Кристина Богданова Кристина Богданова
   • Инна Пуценко Инна Пуценко
    Купянск
   • Юрий Юрченко Юрий Юрченко
   • Рома Куккуцский Рома Куккуцский
   • Sharad Singh Sharad Singh
    Kānpur
   • Каракат Кожахметова Каракат Кожахметова
    Алматы
   • Евгения Михайлюкова Евгения Михайлюкова
   • Андрій Тимошенко Андрій Тимошенко