Youtube  Pasdite në tch, të jetosh në një shtëpi të bukur, 26 mars 2018, pjesa 4

  HD
  15:51
  автор | дата 27.03.2018
  • 2924
  • 6
  • 2
  Проголосовало пользователей: 8
  Sot do te shikojme si arredohet pa i munguar asgje nje apartamenti 50m katrore. Nese mendoni se eshte hapesire e vogel per te vendosur gjithcka qe duhet per nje shtepi, duke krijuar vend per sallonin, kuzhinen, apo dhomen e gjumit ju ftojme te ndiqni se si e ka organizuar shtepine personazhi yne per sot arkitektja Paola Cobo. Te ftuar: Erblin Jaku / Gazetar, Paola Cobo / Arkitekte http://top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.04.2018
  Tema: Ushtrimet që ndihmojnë një grua shtatzënë për një lindje më të shëndetshme. - Kursi i lindjes, si te pergatitemi per momentin final te sjelljes ne jete te nje ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.04.2018
  Tema: Nje film aksion. - Eni Canaj dhe Klodian Hoxha tregojne eksperiencen e tyre si aktore ne filmin aksion shqiptaro-kinez “ Balkan Blood” did he sekretet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  Tema: Klea Konomi Personazh. - Sot ne Pasdite ne Top Channel kujtojme aktoren Hajrie Rondo. Klea Konomi Rondo, vajza e aktores kujton mamane, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.05.2018
  Tema: Te jetosh ne nje shtepi te bukur. - Rikthehet rubrika “ Te jetosh ne nje shtepi te bukur”. Kete here sjellim per ju nje shtepi, pronaret e te ciles e dashurojne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2018
  Tema: Keshilli i Europes, fushata kunder racizmit. - Fushata e Keshillit te Europes per diskriminimin dhe mbrojtjen e te drejtave te njeriut me ndihmen e mediave.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.03.2018
  Tema: Ermira Hysar Cerkozi Personazh. - Ermira Hysaj Cerkozi aktorja qe zgjodhi te behej dentiste. Dy dashurite e jetes se saj aktrimi dhe stomatologjia, nuk e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.03.2017
  Tema: Arredimi i Viles Insert: “Vila” Të jetosh në një shtëpi të bukur. Cfarë e bën një vilë të bukur? Në kërkim të vilës më të bukur në Shqipëri.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.03.2018
  Tema: Milva Ekonomi rrefen per karrieren dhe jeten ne Pasdite ne TCH. - Sot në Pasdite në Top Channel Milva Ekonomi rrefen per karrieren, aktivizmin, miqte ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.04.2018
  Tema: Klea Konomi Personazh. - Klea Konomi Rondo, vajza e aktores kujton mamane, mesuesen, aktoren. Marredhenien e saj me femijet, dhe ditet e saj te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.01.2018
  Tema: Si të zgjedhim shtëpinë e duhur? - Si të zgjedhim shtëpinë e duhur për të jetuar. Cfarë duhet të kemi parasysh kur zgjedhim për të blerë një shtëpi?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.03.2018
  Tema: Të jetosh në një shtëpi të bukur. - Si arredohet një shtëpi, këshilla dhe ide, shtëpi të bukura. Si të shfrytëzosh në maksimum cdo sipërfaqe në shtëpi?
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Tema: Folesit me te rinj te lajmeve ne Top Channel. - Erion Dushi, Arlind Isa, Denisa Pasholli fytyrat e reja te Top Channel rrefejne ne Pasdite ne Top Channel ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.06.2018
  Tema: Grate dhe te dashurat e futbollisteve qe po shkelqejne ne Boteror. - Grate e futbollisteve kane rene ne sy shpesh per stilin dhe bukurine e tyre. Boterori i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.05.2018
  Tema: Rikthehet rubrika “ Te jetosh ne nje shtepi te bukur” Keshilla mobilimi, si te arredojme nje shtepi plazhi. - Rikthehet rubrika “Te jetosh ne nje shtepi te ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.03.2018
  Tema: Nisma e LGBT në shkolla, debati i ditëve të fundit, zërat pro dhe kundër. - Debati ne rrjetet sociale per fushaten e komunitetit LGBTI ne gjimnazet e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.03.2018
  Tema: Reila Bozdo dhe e bija ne Pasdite ne TCH. - Reila Bozdo e ftuar bashke me te bijen Arian. Marrdhenia me politiken, median dhe perkushtimin ndaj ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Tema: Femijet e Alfred Kacinarit ne Pasdite ne Top Channel. - Gjergji dhe Ana Kacinari, femijet e kompozitorit Alfred Kacinari flasin ne studio per pasionet qe i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.03.2018
  Tema: Sonila, historia e nje emigrante te suksesshme ne Itali. - Sonila Alushi, shqiptarja, e cila lobon në mediat italiane për imazhin e Shqipërisë në Itali.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2018
  Tema: Rikthimi Jennifer Brad. - A po rikthehen ne nje lidhje dashurie Brad Pitt dhe Jenifer Aniston? Thashetheme showbiz me Suada Dacin ne studion e Pasdite ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Tema: Vipa ne pritje te embel, tregojne si te ruash formen pas lindjes. A mund te jesh ne forme si princesha Kate 7 ore pas lindjes? - Sot ne Pasdite ne Top ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.03.2018
  Tema: Modelja Amina Shena në pritje të fëmijës së pare. Modelingu, shtatzania. Te ftuar: Amina Shena http://top-channel.tv/programe/pasditenetopchannel/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.03.2018
  Tema: Folesit me te rinj te lajmeve ne Top Channel. - Erion Dushi, Arlind Isa, Denisa Pasholli fytyrat e reja te Top Channel rrefejne ne Pasdite ne Top Channel ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.05.2018
  Tema: Historiania qe u be politikane. - Sot në Pasdite në Top Channel në shtëpinë e Valentina Dukës. Angazhimi ne politike qe ne vitin '90 bashke me levizjen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.05.2018
  Tema: Alfio dhe Ester Rrotani marrëdhënia e bukur motër dhe vëlla. - Alfio dhe Ester Rrotani moter e vella, te dy te talentuar ne fusha te ndryshme por me nje ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.04.2018
  Tema: Rikthehet rubrika “Te jetosh ne nje shtepi te bukur” - Rikthehet rubrika “ Te jetosh ne nje shtepi te bukur”. Kete jave kemi shkuar ne Lezhe, per te pare se ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2018
  Tema: Mimika Luca. - Mimika Luca rrefen jeten e saj artistike. Aktorja e dashur rrefen jeten e veshtire, vitet e femijerise ne jetimoren e Tiranes, fillimet si balerine ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2018
  Tema: Kare Design. - “Kare Design” brandi gjerman ku gjenden produkte unike për arredimin e shtëpisë. Te ftuar: Evis Kodra, Dona Legisi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.04.2018
  Tema: Majlinda Agaj personazh. - Majlinda Agaj, emigrantja shqiptare qe u be aktore e njohur ne Itali. Ne kastin e aktoreve te serialit shume te dashur edhe ne ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.05.2018
  Tema: Roksana Nowak polakja qe e dashuron Shqiperine. - Roksana Nowak, bukuroshja polake qe e dashuron Shqiperine. Ajo tregon per ne historine e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.03.2018
  Tema: Nje Shqiptar ne Operen e Vienes. - Branimir Agovi talenti shqiptar i operetave vjeneze rrefehet per karrieren e tij. Te ftuar: Branimir Agovi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.04.2018
  Tema: Te jetosh ne nje shtepi te bukur. - Rikthehet rubrika " Te jetosh ne nje shtepi te bukur". Sot ju prezantojme menyren si te gjallerojme shtepine pa ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.05.2018
  Tema: Binjake, ne jete dhe ne profesion - Binjake ne jete dhe ne profesion. Dy cifte binjakesh qe ndajne te njejtin profesion, tregojne pasionet e berbashketa, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.03.2018
  Tema: Aida Bajraktari dhe Eda Molla, ku janë sot dy ish-velinat e Fiks Fare, familjet që kanë krijuar, cfarë ndodhi me karrierën e tyre. - Aida Bajraktari dhe Eda ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.03.2018
  Tema: Fëmijët e Instagramit. - Fëmijët e instagramit. Të vegjël por me mijëra ndjekës. Te ftuar: Ana Isufi, Sahadete Krasniqi, Roalmi Bunaj, Alma Bunaj, Ledion ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.02.2018
  Tema: Të shesësh biskota, për të blerë një shtëpi. - Të shesësh biskota për të blerë një shtëpi. Historia e një nëne dhe vajze që dalin cdo ditë në Tiranë për të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2018
  Tema: Fondi amerikan i zhvillimit, si te fitosh nje master falas. - Nese do te perfitosh nje master dhe program internshipi ne SHBA, atehere duhet te aplikosh ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.04.2018
  Tema: 69 pyetje me Briken Fejzullahu kryebashkiaku i nates. - Ne kurthin e 69 pyetjeve te Pasdite ne Top Channel ka rene sot kryebashkiaku i nates Briken ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2018
  Tema: Fatjona, maturantja speciale. - Fatjona, nje maturante nga Shkodra, e shpallur se fundi edhe mbreteresha e shkolles se saj, ndan me ne historine e saj ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.03.2018
  Tema: Brixhida Kokedhima Personazh. - Brixhida Kokedhima rrefen historine e dashurise me bashkeshortin Koco Kokedhima, jeten e veshtire, sakrificat, ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи