Youtube  Prizren, polici ankohet per diskriminim etnik 12.05.2018 klan kosova

  HD
  1:49
  автор | дата 12.05.2018
  • 5432
  • 7
  • 9
  Проголосовало пользователей: 16
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2019
  Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.07.2018
  TV Prizreni Protestë kundër ngacmimeve seksuale të femrave në Prizren.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.11.2017
  Bujar Hasani, drejtori i Inspektorateve në Komunën e Prizrenit që akuzohet për shpërdorim detyre dhe uzurpim të pronës ngase nuk largoi një konstruksion ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.12.2018
  Prizren.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.05.2016
  Web: http://periskopi.com/ Facebook: https://www.facebook.com/periskopi/ Instagram: https://www.instagram.com/periskopi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.07.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Një raport për sigurinë e grave në Prizren ka zbuluar të dhëna tronditëse, ndërsa tregon se 76 % e tyre janë ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.10.2013
  Fjalimi I Shefi te GP te Pdk ne Kuvend per nder te festes se Lidhjes Shqiptare te Prizrenit.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Соня Фёдорова Соня Фёдорова
    Волжский
   • Валентына Стовбун Валентына Стовбун
   • Жаке Абеу Жаке Абеу
   • Ксения Ксения Ксения Ксения
    Гусиноозерск
   • Иван Шампоров Иван Шампоров
    Киров
   • Оля Чирва Оля Чирва
    Чернигов
   • Александр Федичкин Александр Федичкин
    Томск
   • Алексей Кановалов Алексей Кановалов