Youtube  Të adoptosh një qen rruge, historia e orjetës dhe e pjesëtarit të ri me 4 putra

  HD
  2:1
  автор | дата 15.07.2018
  • 3522
  • 25
  • 2
  Проголосовало пользователей: 27
  Orjeta jeton së bashku me Martin në Tiranë. Qenushi 5-vjeçar prej më shume se 4 vitesh është pjesë e familjes.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.04.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.01.2017
  mahallemizin güzide bayanlarından ferida ablanın 01.06.2007 tarihinde geleneksel rumeli pikniğinde gösterdiği performansı gulbahceliyiz.com ayrıcalığı ile .
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Projekti i 100 fshatrave do të thotë kthim i tyre në destinacione të mirëfillta turistike dhe agroturizmi është një mundësi për të dalë nga varfëria, është shprehur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.02.2017
  Cameron Russell admits she won a genetic lottery: she's tall, pretty and an underwear model. But don't judge her by her looks. In this fearless talk, she takes a .
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Banorët e Patoz-Marinzës në Fier janë në rrezik të vazhdueshëm për jetën. Në këtë zonë naftëmbajtëse prej 160 km katror, ku ka vetëm 417 familje, është hapur ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Vetëm 8 kilometra në jugperëndim të Lushnjes, manastiri i Ardenicës është një ndalesë për turistët vendas dhe të huaj që udhëtojnë nëpër Shqipëri. Vizitorë të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.07.2016
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.06.2018
  Pse duhet të adoptojmë një qen të rruges. Të mirat që na sjell adoptimi ! Ju flet mjeku veterinar Jehona Salihu nga AgroGroup Fauna.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2019
  Punonjësit e shpëtimit në Estoni që po përpiqeshin të shpëtonin një qen nga një lum i akullt, u çuditën shumë të mësonin se kafsha ishte në fakt një ujk i egër.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Një krim i dyfishtë ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e kësaj të diele. Një ish-punonjës policie dhe bashkëjetuesja e tij janë vrarë me armë zjarri brenda ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.01.2019
  Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.09.2017
  Rio dhe Buddy janë dy qen që jetojnë në Tiranë. Ata mund të konsiderohen si VIP-a në sojin e tyre, pasi disponojnë llogari në rrjete sociale. Madje edhe për ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Prej mëse 40 vitesh, Gani Dizdari ka qenë në elitat e drejtësisë shqiptare, përfshi Hetuesinë, zv/Prokuror i Përgjithshëm, anëtar i Gjykatës së Lartë dhe së ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Si duhet të veprojmë me fëmijët gjatë pushimeve verore, ti nxitim të lexojnë libra jashtëshkollorë dhe shkollorë, apo të luajnë gjithë ditën, duke qenë të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.08.2018
  të gjitha keto 280 € personi i parë qe me kontakton atij ja shes ka 24 orë kohë ta blej Faleminderit për mirkuptim Me kontaktoni ne kete numer: 045345525.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.07.2018
  Një grup xhirimi i Top Channel është sulmuar nga disa persona në Bajram Curr teksa ishte duke kryer filmime dhe po grumbullonte materiale mbi ndërtimin e ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.12.2011
  BCNA su rrike tani hajt (kerkojm falje per kualitetin)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.07.2018
  Konsumatori shqiptar vazhdon të mashtrohet çdo ditë nga tregtarët, të cilët shesin djath. Shumë herë kemi dëgjuar se djathi i lopës, i dhisë apo i deles është i ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Prokuroria e Tiranës, pas fazës së verifikimit ka regjistruar kallëzimin penal në lidhje me falsifikimin e formularit të dekriminalizmit të gjyqtarit të Gjykatës së Lartë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.08.2017
  0 g dog, 1 dog 2 cats, 1 dogcraft, 1 dogs, 1 dogum günü, 1. dogma, 2 dogs, 2 dogs 1 cat, 2 dogs 1 hat, 2 dogs continental bulldog, 2 dogs dining, 2 dogs eating ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2016
  Ankesave të qytetarëve të Tiranës për qentë e rrugës, kryetari i bashkisë Erion Veliaj i përgjigjet se numri i tyre po pakësohet falë vaksinimit dhe sterilizimit që u ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2017
  All rights reserved © ZICO TV https://www.facebook.com/zicotvOfficial http://www.zico.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2018
  Rruga Thumanë-Kashar, me gjatësi totale 20.8 kilometra, do t'u kushtojë qytetarëve shqiptarë 225.8 milionë euro. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.05.2016
  KosovaPress #KosovaPressVideos #KosovaPressLiveStream www.kosovapress.com Facebook : https://www.facebook.com/KosovaPressOfficial/ YouTube ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.09.2018
  Per te pare VIDEOT qe ne do publikojme cdo dite ju ftoj te abonoheni ne kanalin tone KLIKO SUBSCRIBE. Faleminderit. Nese deshironi na ndiqni dhe ne rrjetet ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи
   • Классная Девчонка Классная Девчонка
    Лянтор
   • Наталья Казанцева Наталья Казанцева
   • Jr Joshnick Jr Joshnick
   • Валентина Еремеева Валентина Еремеева
    Москва
   • Deleted Deleted Deleted Deleted
   • Aizhan Mashanova Aizhan Mashanova