Youtube


  Te linda 16.04.2015 cheesecake me nutelle

  HD
  11:5
  автор | дата 12.05.2015
  • 9966
  • 27
  • 3
  Проголосовало пользователей: 30
  • СКАЧАТЬ
  Me Iven xha Sulon dhe shefe Liljana Ahmati nga shkolla e kulinarise Arting Food do te gatuajme Tiramisu - SI TE GATUAJME "4 DHJETOR 2015" Emisioni ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.02.2017
  INSTAGRAM https://www.instagram.com/rimondaa__/ Përbërësit?! Për Brum: 2x të kuqin e Vez 90 gram Sheqer 150 gram Gjalpë 400 gram Miell një majë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2018
  Roana Balillari / Pasticiere e cila gatuan recetën e tretë: CheeseCake me çokollatë. http://top-channel.tv/programe/neshtepinetone/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2016
  Publisher: www.onair.be Te Linda - Embelsire djathi me dredheza - 26.05.2016 ©Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Kohavision dhe mbrohen nga Onair ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2017
  IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: http://intv.al.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.12.2015
  TE LINDA - BISKOTA ME KOKOS 26.11.2015.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.02.2015
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Receta e ditës, cheese cake në "Ditë e Re"- 9 shkurt 2015- Ora News Për më shumë klikoni në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.05.2016
  Publisher: www.onair.be Te Linda - Embelsire e shendetshme - 19.05.2016 ©Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Kohavision dhe mbrohen nga Onair ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.12.2017
  Receta e plotë në shqip: https://goo.gl/X6hjKP See below for written recipe and full ingredient measurements: Ingredients: 3 eggs 5 tablespoons of sugar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.02.2017
  Publisher: www.onair.be Te Linda - Cheescake me boronice - 16.02.2017 ©Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Kohavision dhe mbrohen nga Onair ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.04.2018
  Perbersit: 150 gr gjalp 150 gr cokollat 2 gota qumesht 2 lug kakao 1 pako sheqer vanilje 100 gr sheqer 400 gr biskota 1 pako shllag pluhur+150 ml qumesht ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2018
  Cheesecake-u është një ëmbëlsirë e ëmbël e përbërë nga një ose më shumë shtresa. Sot do ju sjellim informacion mbi Cheesecake-un dhe disa receta ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2015
  Facebook Page: https://www.facebook.com/Kuzhin%C3%AB-gatimi-Artinna-1875057342728129/?fref=ts.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.10.2017
  ne manquez aucune nouvelle vidéo, abonnez vous: https://goo.gl/ETKS2T Bonjour, un mélange entre un banana bread, ou cake à la banane et un ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.02.2018
  Kendi I gatimit” ne News24 – 2 shkurt, 2018 – pjesa 2 500 gr luleshtrydhe 30 gr gjalpë 100 gr biskota 2 lgj qumësht 200 gr krem djathi 250 gr salcë kosi 100 ml ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2015
  Te Linda - Palpeta te shendetshme 30.11.2015.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2016
  Përbërsit: - 300 gr keksa të bluara; - 150 gr gjalpë; - 100 ml qumësht; - 200 ml krem bravo; - 200 gr gjizë; - 200 gr krem djathi; - lemon; ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.01.2018
  Cheesecake me pure mangoje është një ëmbëlsirë e shpejtë dhe pa pasur nevojë për pjekje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.01.2017
  IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: http://intv.al.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.06.2017
  https://youtu.be/5hJVdKXPYN0.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Si te gatuajme cheesecake.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи