Youtube  Thet skoder rodonit kruje qafe stame burrel

  HD
  5:57
  автор | дата 04.07.2013
  • 643
  • 1
  • 1
  Проголосовало пользователей: 2
  https://sites.google.com/site/rzorzoster/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.06.2013
  Van Kruja naar Burrel.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2016
  Zbritje asfalt Qafe Shtame - Fushe Kruje.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Reshjet e mëdha të shiut kanë shembur urën në rrugën Krujë-Qafshtamë. Ura siguron lidhjen e 5 fshatrave.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2014
  http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Rruga Krujë-Qafështamë që lidh jo vetëm qytetin e Krujës me parkun ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2014
  https://sites.google.com/site/rzorzoster/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.03.2015
  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://www.7news.tring.tv https://www.facebook.com/Tringnews7 https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.09.2016
  Qafshtama, liqeni bovilles.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.09.2011
  ppp.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2015
  Nje program argetues dhe informues. Synon rivleresimin e territoreve nepermjet agroturizmit. Tradita dhe risi nga vende dhe njerezit qe perbejne vecori per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.10.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gazetari Erl Murati i ftuar në "360 Gradë" në Ora News tha se Xhisiela Maloku ka deklaruar para prokurorit se ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.06.2013
  Van Kruja naar Burrel.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.11.2017
  Ndërtimi i një gurores në rrugën nacionale Krujë Qafshtamë po rrezikon jetën e banorëve të cilët përdorin këtë rrugë. Autoriteti Kombëtar i Zonave të mbrojtura ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2015
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.07.2013
  Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (http://www.youtube.com/editor).
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2019
  Reshjet e dëborës që nisën në dy ditët e fundit në veri dhe verilindje të vendit sot përfshinë edhe jugun. Saranda dhe Vlora u zbardhën mesditën e sotme, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.04.2013
  I created this video with the YouTube Video Editor (http://www.youtube.com/editor)
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.12.2018
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2013
  https://sites.google.com/site/rzorzoster/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2017
  Shirat e dendura që kanë përfshirë vendin kanë shkaktuar shembjen e urës që lidh aksin Krujë-Qafë Shtamë. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të pasdites dhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2017
  Reshjet e 30 nëntorit bënë që shumë ura të shemben në mbarë vendin, e tillë është edhe ura e 3 krojeve e cila lidh zonën e Qafë Shtamës me Krujën. Kjo urë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2019
  KRUJË-Një furgon mallrash që po lëvizte në drejtim të fshatit Çudhi ka dalë nga rruga dhe si pasojë e ngricës ka rrëshqitur rreth 500 metra duke përfunduar në ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.02.2014
  Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (http://www.youtube.com/editor).
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2014
  Vazhdojnë punimet për Rrugën Krujë -- Qafë Shtamë 18 km e gjatë, një tjetër investim i Fondit Shqiptar të Zhvillimit që lidh komunën Cudhi me qytetin e Krujës, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.08.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Beteja me zjarret e e helikopterëve VIVA ka vazhduar në zonën e Kucit në Vorë ku prej dy ditësh një zjarr i ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.07.2013
  https://sites.google.com/site/rzorzoster/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.07.2018
  Shpejtësi-Adrenalinë-Guxim-Sfidë Auto Club Albania organizoi në datat 30 qershor – 1 korrik 2018, edicionin e pestë të eventit “Trofeu Skënderbej - Kruja Hill ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2017
  Së shpejti do të nisë puna për përmirësimin e transportit dhe infrastrukturës ndërlidhëse në rrugën Qafështame (Bashkia Krujë) – Burrel (Bashkia Mat), pjesë e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.09.2013
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.12.2017
  Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2018
  Qafë-Shtamë National Park (also Qafshtame) (Albanian: Parku Kombëtar i Qafë Shtamës) resides in the edge of the mountain chain north of Tirana, about 25 ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.03.2013
  Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи